Kibice rzucali puszkami piwa. Piłkarz skorzystał

W meczu Lewskiego Sofia z Wereją Stara Zagora kibice zaczęli rzucać na murawę puszki z piwem. Obrońca gości Iwan Bandalowski skorzystał z okazji i się napił.

Karol Borawski
YouTube

Lewski Sofia spotkał się z Wereją w meczu play-off o awans do Ligi Europy. W 28 minucie spotkania na murawie rzucono kilka puszek z piwem.

30-letni obrońca Iwan Bandalowski nie namyślając się długo napił się zimnego trunku. Co ciekawe, ten piłkarz w trzeciej minucie doliczonego czasu gry doprowadził do remisu 1:1.

Bandalowski mógł być bohaterem swojego zespołu, ale ostatecznie powody do radości mieli zawodnicy Lewskiego, którzy wygrali w rzutach karnych 9:8.

Dzięki temu rozstrzygnięciu Lewski będzie grał w rozgrywkach Ligi Europy.