Puchar Konfederacji: Niemcy - Kamerun na żywo. Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / EPA/SERGEY DOLZHENKO
PAP/EPA / EPA/SERGEY DOLZHENKO
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę, w ramach Pucharu Konfederacji, odbędzie się mecz Niemcy - Kamerun. Transmisja TV na antenie TVP 1. Stream online w sport.tvp.pl. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Puchar Konfederacji na żywo: Niemcy - Kamerun LIVE. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online? W niedzielę 25 czerwca o godzinie 17:00 rozpocznie się mecz Niemcy - Kamerun w ramach Pucharu Konfederacji. Transmisja TV na antenie TVP 1.

Mecz Niemcy - Kamerun w ramach meczu Pucharu Konfederacji można oglądać na żywo w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie sport.tvp.pl. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu i można z niej korzystać także na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Reprezentacja Niemiec zremisowała swój mecz z reprezentacją Chile 1:1 i o awans do półfinału Pucharu Konfederacji musi walczyć do ostatniej kolejki. W tej zmierzy się z Kamerunem. Oczywiście będzie faworytem tego pojedynku i nawet kolejny remis zapewni naszym zachodnim sąsiadom prawo gry w 1/2 finału Pucharu Konfederacji. Początek meczu Niemcy - Kamerun w ramach Pucharu Konfederacji: 17:00. Transmisja TV w TVP 1. Stream online: sport.tvp.pl. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Źródło artykułu: