Angulo napisał do Arkadiusza Malarza

W pierwszej połowie sobotniego meczu Górnika Zabrze z Legią (3:1) Igor Angulo kopnął Arkadiusza Malarza w głowę. Bramkarz mistrza Polski przyznał, że rywal po wszystkim napisał do niego wiadomość.
Karol Borawski
Newspix / Lukasz Laskowski / PressFocus /

W 42 minucie spotkania Angulo pokonał Malarza, a przy okazji uderzył go w głowę. Bramkarz Legii na chwilę stracił przytomność, konieczna była zmiana. W jego miejsce wszedł Radosław Cierzniak.

U Malarza podejrzewano wstrząśnienie mózgu, na szczęście przeprowadzone w szpitalu badania to wykluczyły. W nocy piłkarz poinformował, że z jego zdrowiem jest wszystko w porządku, nie może przeboleć jedynie porażki.

W niedzielę Malarz poinformował, że sprawca całego zamieszania napisał do niego wiadomość. "Cześć, tu Angulo. Zderzyliśmy się ze sobą przypadkowo. Wszystko w porządku?" - napisał napastnik zabrzan.

Bramkarz Legii napisał na Twitterze, że to miłe i opatrzył wpis hasztagiem "fairplay".

Po nieudanej inauguracji nowego sezonu Lotto Ekstraklasy Legia już w środę zagra z IFK Mariehamn w rewanżowym meczu II rundy el. Ligi Mistrzów. W wyjazdowym spotkaniu piłkarze Jacka Magiery wygrali 3:0.