Leo Messi obraził Sergio Ramosa w trakcie El Clasico

Leo Messi obraził Sergio Ramosa w drugiej połowie środowego meczu Realu Madryt z Barceloną (2:0). Słowa Argentyńczyka do obrońcy gospodarzy wyłapały telewizyjne kamery.

Tomasz Skrzypczyński
Na zdjęciu Lionel Messi i Sergio Ramos Getty Images / Na zdjęciu Lionel Messi i Sergio Ramos

Nie tak początek nowego sezonu wyobrażał sobie Lionel Messi. Argentyńczyk był cieniem samego siebie w meczach z Realem Madryt o Superpuchar Hiszpanii (1:3 i 0:2). Szczególnie w środowy wieczór nie pomógł Barcelonie tak jak oczekiwali tego kibice.

Najgłośniej jest jednak o jego spięciu z Sergio Ramosem, do którego doszło w trakcie drugiej połowy spotkania na Santiago Bernabeu.

Otóż w jednej sytuacji Messi został sfaulowany w okolicy środka boiska i chciał szybko rozpocząć grę. Piłkę zabrał jednak ze sobą wracający na swoją połowę Ramos, prowokując tym samym rywala.

Zdenerwowany odrzuceniem piłki przez obrońcę Królewskich Messi zwrócił się do Hiszpana w obraźliwy sposób. "Ty skur..." - takie przekleństwo miało paść z ust gwiazdora Barcelony.

Przypomnijmy, że podczas wiosennego El Clasico Sergio Ramos wyleciał z boiska z czerwoną kartką po brutalnym faulu właśnie na Messim. We wcześniejszych latach obrońca Realu również nie wytrzymywał ciśnienia związanego ze starciem z Barceloną.

[b]ZOBACZ WIDEO: Polski alpinista zjedzie na nartach z Everestu? "Koszty są bardzo duże"