Ewa Pajor bohaterką Wolfsburga. Polka zdobyła pierwszego gola nowego sezonu kobiecej Bundesligi

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / PAP/Tytus Żmijewski / Na zdjęciu Ewa Pajor
PAP / PAP/Tytus Żmijewski / Na zdjęciu Ewa Pajor

Ewa Pajor była jedną z bohaterek sobotniego meczu pierwszej kolejki kobiecej Bundesligi między VfL Wolfsburg a Hoffenheim. Polka zainaugurowała strzelanie w nowym sezonie, a jej zespół wygrał aż 6:0.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=680]

Wolfsburg[/tag] wygrał poprzedni sezon kobiecej Bundesligi. Mistrzynie zainaugurowały nowe rozgrywki w wielkim stylu, od sześciobramkowego zwycięstwa z Hoffenheim.

W 33. minucie padła pierwsza bramka sezonu 2017/2018, a jej autorką była Ewa Pajor. Do przerwy gospodynie prowadziły dwoma trafieniami, po zmianie stron dołożyły kolejne cztery i efektownie rozpoczęły grę o kolejny tytuł.

Vfl Wolfsburg - Hoffenheim 6:0 (2:0) 1:0 - Pajor 32' 2:0 - Hansen 44' 3:0 - Harder 49' 4:0 - Breitner - sam. 57' 5:0 - Harder 69' 6:0 - van Egmond 90'

VfL: Schult - Maritz, Fischer, Peter (77' Bernauer), Dickenmann (59' Blaesse), Goessling, Gunnarsdottir, Hansen, Harder (70' van Egmond), Wullaert, Pajor.

Hoffenheim: Abt - Rall, T. Dongus (64' Linder), Howard, Specht (64' Steinert), Pankratz, Lattwein (75' Schaber), Breitner, Beck, Hartig, F. Dongus.