Sparingowo: Lech Poznań zremisował z Dinamem Brześć

W przerwie na mecze reprezentacji Lech Poznań rozegrał sparing z ósmą drużyną białoruskiej ekstraklasy, Dinamem Brześć i zremisował w nim 1:1.

Szymon Mierzyński
Radość piłkarzy Lecha Poznań PAP / Jakub Kaczmarczyk / Na zdjęciu: Radość piłkarzy Lecha Poznań
Jedynego gola dla ekipy Nenada Bjelicy zdobył w 6. minucie Christian Gytkjaer. Duńczyk został sfaulowany w polu karnym i sam wykorzystał jedenastkę. Na początku drugiej połowy do wyrównania doprowadził Artem Milewski.

W składzie gospodarzy pojawili się m. in. Marcin Wasielewski, Maciej Orłowski, Tymoteusz Klupś oraz Dawid Kurminowski, których częściej można oglądać w spotkaniach III-ligowych rezerw.

Lech Poznań - Dinamo Brześć 1:1 (1:0)
1:0 - Christian Gytkjaer (k.) 6'
1:1 - Artem Milewski 48'

Skład Lecha Poznań: Jasmin Burić - Marcin Wasielewski (74' Maciej Orłowski), Rafał Janicki, Vernon De Marco, Emir Dilaver, Abdul Aziz Tetteh (60' Łukasz Trałka), Radosław Majewski (60' Darko Jevtić), Mihai Radut (60' Maciej Gajos), Nicklas Barkroth (74' Tymoteusz Klupś), Christian Gytkjaer (74' Dawid Kurminowski), Deniss Rakels.

Kto powinien zagrać w ataku Lecha od 1. minuty w najbliższym meczu z Jagiellonią?