Kamil Grosicki niepocieszony. "Walczysz jak tygrys, tracisz bramkę w 96. minucie"

Kamil Grosicki był niepocieszony po sobotnim meczu ligi Championship, w którym jego Hull City zremisowało na wyjeździe 1:1 z Norwich. Mecz skomentował emocjonalnym wpisem na Twitterze.

Grzegorz Wojnarowski
Kamil Grosicki w barwach Hull City Getty Images / Nigel Roddis / Na zdjęciu: Kamil Grosicki w barwach Hull City

Na Carrow Road drużyna "TurboGrosika" prowadziła od 29. minuty po bramce Nouhy Dicko. Niemal przez całą drugą połowę Hull goście musieli grać w osłabieniu po czerwonej kartce dla Davida Meylera. Mimo to "Tygrysy" dzielnie się broniły. Aż do 96. minuty. Na sekundy przed końcowym gwizdkiem bramkę na wagę remisu zdobył dla Norwich Nelson Oliveira.

Grosicki był bardzo zawiedziony, że jego ekipie znów nie udało się zdobyć trzech punktów. Z dwunastu spotkań Hull wygrało tylko trzy i zajmuje w tabeli The Championship dopiero 15. miejsce.

Wypuszczenie zwycięstwa z rąk w takich okolicznościach zdenerwowało polskiego skrzydłowego, trzeba jednak przyznać, że gospodarze mieli w tym spotkaniu dużą przewagę. Oddali aż 25 strzałów na bramkę (przy 8 Hull) i byli w posiadaniu piłki przez 72 procent czasu gry.

Czy Kamil Grosicki zimą powinien przenieść się do innego klubu?