Dobry mecz Kamila Grabary. Polak obronił rzut karny

We wtorkowym meczu Ligi Młodzieżowej Liverpool pokonał na wyjeździe Maribor 4:1. Jednym z bohaterów angielskiego klubu był Kamil Grabara, który obronił rzut karny.

Karol Borawski
Kamil Grabara Newspix / MICHAL CHWIEDUK / FOKUSMEDIA / Na zdjęciu: Kamil Grabara
Pierwszego gola zdobyli gospodarze, ale po dziesięciu minutach Liverpool już prowadził. W drugiej połowie spotkania młodzieżowy zespół The Reds dołożył kolejne dwa trafienia.

W 70. minucie Kamil Grabara obronił rzut karny wykonywany przez Tomiego Horvata.

Po trzech kolejkach Ligi Młodzieżowej Liverpool prowadzi z dorobkiem sześciu punktów. Kolejne miejsca zajmują Sevilla (4 pkt), Spartak Moskwa (4 pkt) i Maribor (3 pkt).

NK Maribor - Liverpool 1:4 (1:2)
1:0 - Aljosa Matko 23'
1:1 - Bobby Adekanye 30'
1:2 - Herbie Kane 32'
1:3 - Liam Millar 52'
1:4 - Bobby Adekanye 58'

Czerwona kartka: Adis Hodzić (NK Maribor 86').

Czy Kamil Grabara przebije się do pierwszej drużyny Liverpoolu?