"Znów punkt z drużyną z Madrytu". Rzeźniczak skomentował sensacyjny remis z Atletico

Rok temu obrońca Legii Warszawa, Jakub Rzeźniczak cieszył się z remisu w Lidze Mistrzów z Realem Madryt (3:3). W środę, występując w barwach zespołu Karabach Agdam, wywalczył jeden punkt w meczu z Atletico.

Piotr Bobakowski

- Znów punkt z drużyną z Madrytu. Ibo Sehić dziś zamknął sklep. Brawo team FK Qarabagh - napisał Jakub Rzeźniczak na Twitterze, gdzie zamieścił zdjęcie z bohaterem środowej potyczki Liga Mistrzów pomiędzy mistrzem Azerbejdżanu i Atletico Madryt (wynik 0:0) - bośniackim bramkarzem Sehiciem.

W pojedynku w grupie "C" LM w Baku padł sensacyjny remis. Goście nie byli w stanie zdobyć gola, pomimo tego, że przez ostatni kwadrans grali z przewagą jednego zawodnika. Czerwoną kartkę zobaczył Dino Ndlovu (za symulowanie w polu karnym napastnik Karabachu Agdam otrzymał drugą żółtą kartkę).

W końcowych minutach meczu piłka nie opuszczała pola karnego gospodarzy, ale Sehić nie dał się pokonać Hiszpanom. Rzeźniczak pojawił się na boisku w 71. minucie, zastępując Maksima Miedwiediewa.

Dla azerskiej drużyny jest to historyczny punkt w rozgrywkach Ligi Mistrzów, a dla polskiego obrońcy kolejny remis w elitarnych rozgrywkach z madryckim zespołem. W poprzedniej edycji Champions League, grając w barwach Legii Warszawa, Rzeźniczak cieszył się bowiem z wyniku 3:3 z Realem Madryt.

Atletico Madryt zagra w fazie pucharowej LM w sezonie 2017/18?