Wymowny wpis Dariusza Mioduskiego po wygranej Legii z Wisłą. "Brawo DRUŻYNA!"

Ważne trzy punkty wywalczone przez Legię Warszawa w Krakowie skłoniły właściciela klubu Dariusza Mioduskiego do przerwania dość długiego milczenia na Twitterze. Mioduski po pokonaniu Wisły zamieścił pełen entuzjazmu wpis.

Grzegorz Wojnarowski
Dariusz Mioduski PAP / Bartłomiej Zborowski / Na zdjęciu: Dariusz Mioduski
Wszystko wskazuje na to, że mistrzowie Polski najgorsze w tym sezonie mają już za sobą. Po serii słabych wyników, zmianie na trenerskiej ławce, kontrowersyjnych słowach nowego szkoleniowca i nocnym ataku własnych kibiców Legia zdaje się wychodzić na prostą. W niedzielę warszawska drużyna wygrała drugi mecz ligowy z rzędu. Po pokonaniu u siebie Lechii Gdańsk 1:0 zdobyli krakowską twierdzę przy ulicy Reymonta i jako pierwsi w tych rozgrywkach ograli Wisłę na jej terenie.

Zwycięską bramkę dla Legii zdobył Jarosław Niezgoda, drugim z bohaterów był bramkarz Arkadiusz Malarz, który pokazał kilka znakomitych interwencji.

Po niezwykle istotnym zwycięstwie, które dało Legii awans na czwarte miejsce w tabeli (tylko punkt za prowadzącą trójką Lech, Górnik, Zagłębie) milczenie na Twitterze przerwał Mioduski. Właściciel klubu nie udzielał się w tym medium przez prawie miesiąc, jednak wygrana w Krakowie skłoniła go do podzielenia się swoją radością.

"Brawo DRUŻYNA! Jestem z was dumny! Jedziemy dalej!" - napisał. Uwagę zwraca napisanie słowa drużyna wielkimi literami. W ostatnim czasie można było mieć wątpliwości, czy w przypadku Legii to słowo powinno się pisać przez duże d.

Czy Legia Warszawa obroni w sezonie 2017/2018 tytuł mistrza Polski?