Kamil Grosicki z koszmarną oceną. Polak skrytykowany

To nie jest dobry czas dla Kamila Grosickiego w angielskiej The Championship. Polak został w sobotę zmieniony już po 45 minutach, a fatalną ocenę wystawiła mu lokalna gazeta "Hull Daily Mail".

Bartosz Zimkowski
Kamil Grosicki w barwach Hull City Reuters / Scott Heppell / Na zdjęciu: Kamil Grosicki w barwach Hull City

Kamil Grosicki przed tygodniem zszedł w 64. minucie, a w sobotę przeciwko Nottingham Forest Leonid Słucki już w przerwie wysłał Polaka pod prysznic. Po spotkaniu tłumaczył się względami taktycznymi, ale Grosicki jest po prostu w słabej formie, co także zauważają dziennikarze lokalnej gazety "Hull Daily Mail".

- Nie zbliżył się do swojego pełnego potencjału. Zmarnował najlepszą szansę na zdobycie gola w pierwszej połowie - napisano w pomeczowych ocenach. Podkreślono, że Polak bardzo kiepsko pracował, kiedy nie miał piłki przy nodze i Grosicki dostał bardzo słabą notę "cztery" (skala 1-10, wyjściowa 6). Razem z Markusem Henriksenem (także zmieniony w przerwie) byli najgorszymi zawodnikami w barwach Tygrysów.

Te przegrały kolejny mecz w The Championship. Nottingham Forest zwyciężyło 3:2. Grosicki w tym sezonie strzelił trzy gole i zanotował cztery asysty.