Piłkarz Arsenalu balował przed kompromitacją w Pucharze Anglii. Czeka go surowa kara

Alex Iwobi balował na imprezie urodzinowej. Nie byłoby w tym jeszcze nic dziwnego, gdyby nie fakt, że piłkarz Arsenalu pojawił się na niej mniej niż 48 godzin przed kompromitacją w Pucharze Anglii z Nottingham Forest (2:4).

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Alex Iwobi (w niebieskiej koszulce) i Heurelho Gomes (nr 1 na koszulce) Reuters / Eddie Keogh / Na zdjęciu: Alex Iwobi (w niebieskiej koszulce) i Heurelho Gomes (nr 1 na koszulce)
"The Sun" opublikowało wideo, na którym widać, jak Alex Iwobi bawi się na imprezie urodzinowej. Co gorsza dla niego, zrobił to mniej niż 48 godzin przed meczem, a to już złamanie klubowego regulaminu.

Gdy Arsene Wenger zobaczył to wideo, był wyraźnie wściekły. Arsenal nie tylko przegrał z Nottingham Forest i odpadł z rozgrywek, ale Iwobi należał do najsłabszych zawodników Kanonierów, chociaż był jednym z tych, którzy w tym sezonie dostają sporo szans od francuskiego szkoleniowca. - To nie do zaakceptowania - od razu zaznaczył Wenger. - Jeśli to prawda, to zostanie ukarany grzywną. Nie można wyjść przed meczem. To jest niedopuszczalne - dodał.

Gazeta donosi, że na imprezie, w której wziął udział Iwobi, miały być narkotyki. Wenger przyznał jednak, że piłkarz nie może nic z tym zrobić i to nie jego wina.

Jednak Iwobi może mieć poważny problem. Wenger nie lubi piłkarzy, którzy łamią klubowy regulamin. Mówi się, że przez palenie pod prysznicem Wojciech Szczęsny nie mógł liczyć na drugą szansę od Arsene'a Wengera.

ZOBACZ WIDEO Puchar Anglii: Arsenal za burtą po emocjonującym meczu. Zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Wenger puści w niepamięć imprezę Iwobiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×