Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Legia odpowiedziała na ofertę z Klasy B. Do KS Blizne trafi... Miś Kazek

KS Blizne, drużyna z Klasy B, zwróciła się do Legii Warszawa z zapytaniem dotyczącym wypożyczenia Daniela Chimy Chukwu. Na odpowiedź stołecznego klubu nie trzeba było długo czekać.
Dawid Borek
Dawid Borek
Daniel Chima Chukwu Newspix / PIOTR KUCZA/ / Na zdjęciu: Daniel Chima Chukwu

Zespół z Warszawy chce pozbyć się Daniela Chimy Chukwu, który okazał się transferowym niewypałem Legii. Z zapytaniem o wypożyczenie Nigeryjczyka zwrócił się rywalizujący w Klasie B - KS Blizne. - Zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie informacji na temat potencjalnego wypożyczenia zawodnika Daniela Chimy Chukwu. Nasz klub jest zainteresowany transferem czasowym zawodnika, który wg doniesień prasowych prawdopodobnie będzie miał bardzo duże problemy z grą w nadchodzącej rundzie - pisał prezes KS Blizne.

Na odpowiedź Legii Warszawa nie trzeba było długo czekać. Przedstawiciele mistrzów Polski zgodzili się na pewien transfer do Klasy B, jednak jego obiektem nie będzie Nigeryjczyk, a klubowa maskotka - Miś Kazek.

- Pismo trafiło do naszego działu sportowego, który po gruntownej analizie i długiej konsultacji z dyrektorem finansowym uznał, że bardziej kompetentny do udzielenia odpowiedzi będzie dział odpowiedzialny za klubowe media społecznościowe, który znany jest z dobrego poczucia humoru. W zgodnej opinii całego zespołu komunikacji i marketingu oferta jest bardzo atrakcyjna i zasługuje na odpowiedź. Chętnie z niej skorzystamy, zmieniając tylko kilka drobiazgów. Nie wypożyczymy, ale przekażemy i nie zawodnika, ale maskotkę Misia Kazka. Możliwe, że nie wywalczy miejsca w składzie, ale z pewnością da z siebie wszystko i stworzy dobrą atmosferę w zespole - czytamy w liście Legii Warszawa.

Co ciekawe, poza przekazaniem klubowej maskotki, przedstawiciele stołecznego zespołu przesłali KS Blizne sześć biletów na mecz Legii ze Śląskiem Wrocław.

ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski strzela wszędzie. Nawet dzieci to wiedzą

Czy Legia Warszawa powinna zgodzić się na pierwotną ofertę KS Blizne?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Facebook.com/LegiaWarszawa
Komentarze (11)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×