Ładne zachowanie piłkarzy Burnley. Chronili dzieci podczas zamieszek

Piłkarze Burnley FC podczas meczu pozwolili dzieciom siedzieć na ich ławce rezerwowych. Tak chcieli odwrócić ich uwagę, podczas gdy mecz był przerwany ze względu na zachowanie kibiców West Hamu.

Miłosz Marek
Burnley FC Getty Images / Gareth Copley / Burnley FC

Podczas meczu West Ham United z Burnley FC na boisku pojawili się niezadowoleni kibice londyńskiej drużyny.

Grupka kibiców dwukrotnie przerwała spotkanie z Burnley wbiegając na boisko. W jednej sytuacji nie wytrzymał kapitan drużyny, Mark Noble, który sam podbiegł do kibica, przewrócił na murawę i pomógł w złapaniu go ochroniarzom.

Podczas zamieszania bardzo przytomnie i ładnie zachowali się piłkarze gości. W newralgicznym momencie pozwolili dzieciom zająć miejsce na ich ławce rezerwowych, by te czuły się bezpieczniej.

West Ham przegrał z Burnley 0:3, zajmuje szesnaste miejsce w lidze i ma trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.