Napoli pochwaliło się golem Zielińskiego. Odnotowano też występ Milika

Włoskie Napoli w portalach społecznościowych i na stronie internetowej odnotowało występ w reprezentacji Polski dwóch swoich zawodników. Szczególnie dużo uciechy dał Piotr Zieliński.

Robert Czykiel
Piotr Zieliński Getty Images / Francesco Pecoraro / Na zdjęciu: Piotr Zieliński
Reprezentacja Polski, po trzech meczach bez zwycięstwa, w końcu przełamała niechlubną serię. Biało-Czerwoni na Stadionie Śląskim w Chorzowie ograli Koreę Południową 3:2. Było sporo nerwów, bo choć podopieczni Adama Nawałki prowadzili 2:0, to w końcówce spotkania rywale doprowadzili do remisu.

Na szczęście w naszym zespole był Piotr Zieliński, który w 90. minucie pokazał geniusz, o którym tak wiele się mówi. Środkowy pomocnik przed polem karnym zdecydował się na strzał, który wyszedł mu tak perfekcyjnie, że bramkarz Koreańczyków nie miał szans na skuteczną obronę.

Popis Zielińskiego odnotowało Napoli. Włosi w portalach społecznościowych pochwalili się golem, a na stronie internetowej wspomnieli także o występie Arkadiusza Milika, który wszedł na boisko w 61. minucie za Tarasa Romanczuka.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy podobał ci się występ Zielińskiego w meczu z Koreą Płd?