II liga gr. zachodniej: Gawin/Ślęza lepszy od Kotwicy

Bardzo dobrze w rundzie wiosennej II ligi gr. zachodniej spisują się piłkarze Gawina/Ślęzy. W zaległym spotkaniu 22. kolejki wrocławianie pokonali na własnym boisku Kotwicę Kołobrzeg 1:0.

Adrian Dudkiewicz

Gracze Grzegorza Kowalskiego w pełni wykorzystali trwający kryzys nadmorskiej drużyny. Ostatni raz w ligowych rozgrywkach podopieczni Tomasza Arteniuka triumfowali 14 marca, kiedy na własnym boisku pokonali Nielbę Wągrowiec 2:0. Na dodatek w środę kołobrzeżanie od 30. minuty musieli grać w osłabieniu, bowiem czerwoną kartkę zobaczył Bułgar Zhdanow. Przewagę wrocławianie wykorzystali dwadzieścia minut później, kiedy w sytuacji sam na sam Ernst Balicki pokonał Dominika Sobańskiego.

Z kolei spotkanie awansem z 30. kolejki rozegrali w Legnicy piłkarze Miedzi i toruńskiej Elany. Co prawda w pierwszej minucie golkipera gospodarzy zaskoczył szybki Dmitrij Vierstak, ale ostatnie słowo należało do podopiecznych Janusza Kudyby. Zwycięską bramkę w 90. minucie zdobył niezawodny Ilków-Gołąb.

Gawin/Ślęza Wrocław - Kotwica Kołobrzeg 1:0 (0:0)
1:0 - Balicki 50'

Miedź Legnica - Elana Toruń 2:1 (0:1)
0:1 - Vierstak 1'
1:1 - Łodyga 57'
2:1 - Ilków-Gołąb 90'

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!