The Championship: porażka drużyny Kamila Grosickiego. Paweł Wszołek poza kadrą

Kamil Grosicki zagrał dla Hull City 73 minuty w przegranym 0:2 meczu z Cardiff City. Z kolei poza kadrą meczową znalazł się Paweł Wszołek, a jego Queens Park Rangers wygrało z Birmingham City 3:1.

Łukasz Witczyk
Kamil Grosicki w barwach Hull City Reuters / Ed Sykes / Na zdjęciu: Kamil Grosicki w barwach Hull City
Cardiff City wykonało kolejny krok w kierunku awansu do Premier League. Zespół ze stolicy Walii pokonał na wyjeździe Hull City. Goście prowadzenie objęli w 32. minucie, kiedy to bramkę zdobył Sean Morrison. Gracze Tygrysów starali się doprowadzić do wyrównania, ale brakowało im skuteczności. Z kolei zespół z Cardiff w 80. minucie zadał kolejny cios, a drugiego gola strzelił Morrison.

Z kolei Queens Park Rangers pokonało u siebie walczące o utrzymanie Birmingham City. Jednak to goście objęli prowadzenie, gdy w 27. minucie piłkę do siatki skierował Che Adams. To było jednak wszystko, na co było stać przyjezdnych. Po chwili wyrównał Bright Osayi-Samuel, a w drugiej połowie gospodarze strzelili kolejne dwie bramki.

W barwach Hull City 73 minuty rozegrał Kamil Grosicki i nie wyróżnił się niczym specjalnym. Z kolei Paweł Wszołek nie znalazł się w meczowym zestawieniu QPR na starcie przeciwko Birmingham City.