Stal Stalowa Wola - GKS Katowice (historia spotkań)

Spotkanie nie ma zdecydowanego faworyta, choć patrząc na historię spotkań pomiędzy tymi dwoma zespołami większe szanse na zwycięstwo powinno dawać się GKS-owi Katowice. Poniżej prezentujemy historię potyczek obu ekip.

14.06.1995 r.:

Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi zespołami zostało rozegrane 18. sierpnia 2007 roku. W tym meczu GKS Katowice, grając na własnym stadionie pokonał 2:0 Stal ze Stalowej Woli. Bramki w tym meczu zdobyli Sebastian Gielza w 5. minucie meczu oraz Krzysztof Markowski w 44. minucie. Spotkanie sędziował Łukasz Śmietanka z Radomia. Na stadionie zasiadło 4500 widzów. Poniżej prezentujemy składy obu drużyn z tamtego meczu:

GKS Katowice: Gorczyca - Krysiński, Polczak, Kapias, Gajowski, Sadowski (62' Sroka), Markowski, Prasnal, Lasek (70' Mielnik), Gielza, Pasko (74' Jaromin).

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Wieprzęć, Maciorowski, Lebioda, Trela, Iwanicki, Krawiec (65' Uwakwe), Nakoulma, Kęska (70' Stręciwilk), Pałkus (76' Gilar), Gęśla.