Wychowanek Pogoni Szczecin w Ruchu Chorzów

Zdjęcie okładkowe artykułu: Agencja Gazeta / Jan Kowalski  / Na zdjęciu: piłkarze Ruchu Chorzów
Agencja Gazeta / Jan Kowalski / Na zdjęciu: piłkarze Ruchu Chorzów
zdjęcie autora artykułu

Robert Obst podpisał umowę z Ruchem Chorzów. Wychowanek Pogoni Szczecin ostatni sezon spędził w Wigrach Suwałki, gdzie był wypożyczony. Portowcy w czerwcu rozwiązali umowę z obrońcą.

W tym artykule dowiesz się o:

23-letni Robert Obst podpisał z Ruchem Chorzów 2-letnią umowę, z możliwością przedłużenia o kolejny sezon. Wychowanek Pogoni Szczecin od kilkunastu dni trenował z Niebieskimi. W meczach sparingowych prezentował się z bardzo dobrej strony, m.in. w potyczce z Odrą Opole (2:1) wywalczył dwa rzuty karne.

Obst w Lotto Ekstraklasie łącznie rozegrał 13 meczów, w których zdobył jednego gola. Ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Nice I lidze w Wigrach. W drużynie z Suwałk zagrał w 25 spotkaniach i zdobył w nich jedną bramkę.

Zawodnik może występował w środku obrony lub też pomocy. W Ruchu ma tworzyć parę defensorów z Dominikiem Małkowskim.

Działacze Ruchu w najbliższym czasie mają podpisać umowę m.n. z Mateuszem Bartolewskim.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Chorwacja wielkim wygranym mundialu. "W mentalnym znaczeniu zostali mistrzami świata. Skradli nasze serca"

Źródło artykułu:

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.