Skandaliczne słowa spikera na meczu Siarki Tarnobrzeg z Ruchem Chorzów

Nie miał dobrego dnia spiker obsługujący mecz II ligi Siarki Tarnobrzeg z Ruchem Chorzów. - Klub ma problemy finansowe, ale nie można zabierać piłki - wypalił w doliczonym czasie w kierunku fanów gości.

Michał Piegza
piłkarze Ruchu Chorzów Agencja Gazeta / Jan Kowalski / Na zdjęciu: piłkarze Ruchu Chorzów
Skandal na meczu II ligi. W 94. minucie spiker zawodów w Tarnobrzegu chciał być dowcipny, ale przy okazji złamał zasady profesjonalizmu. - Jeszcze raz proszę o zwrot piłeczki, ja rozumiem, że klub ma problemy finansowe, ale nie można zabierać piłki - zwrócił się do obecnych na meczu kibiców Ruchu.

W doliczonym czasie Niebiescy starali się wyrównać, gospodarze kilka razy wybili piłkę w trybuny. Po jednej z takich interwencji futbolówka znalazła się w sektorze gości, których przybyło ponad 700. Piłka na boisko nie wróciła, a po kilku minutach spiker, który nie powinien oceniać ani komentować sytuacji ekonomicznych i sportowych klubów, zachował się nieprofesjonalnie.

Na inaugurację sezonu II ligi Siarka Tarnobrzeg pokonała Ruch Chorzów 1:0. Goście na początku trafili w słupek i poprzeczkę bramki miejscowych. W 2. połowie Kamil Radulj uderzył z rzutu wolnego, błąd popełnił Kamil Lech i piłka tuż przy słupka wpadła do siatki.

W marcu 1994 roku Siarka również pokonała u siebie Niebieskich 1:0. Wówczas gola także zdobyła po strzale z rzutu wolnego i błędzie bramkarza. Między słupkami stał wówczas... Piotr Lech.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Spiker powinien zostać ukarany za niestosowne komentarze?