Kibic wbiegł na boisko i zdjął spodnie. Afera podczas meczu Śląsk - Lech

W pierwszej połowie meczu Lotto Ekstraklasy we Wrocławiu doszło do skandalicznego incydentu. Jeden z fanów wtargnął na boisko i wypiął gołe pośladki w kierunku sympatyków Lecha Poznań.

Piotr Bobakowski
Kibic wbiega na boisko podczas meczu Śląsk - Lech (05082018) Newspix / KRYSTYNA PACZKOWSKA / Kibic wbiega na boisko podczas meczu Śląsk - Lech (05.08.2018)

Śląsk Wrocław przegrał z Lechem Poznań (0:1) w niedzielnym meczu 3. kolejki Lotto Ekstraklasy. Bramkę na wagę trzech punktów dla ekipy Kolejorza strzelił w 82. minucie portugalski pomocnik Pedro Tiba.

W pierwszej połowie potyczki doszło do skandalu z udziałem sympatyka drużyny gospodarzy. Po ok. 20 minutach spotkania na boisko wbiegł bowiem mężczyzna, który - po przebiegnięciu kilkudziesięciu metrów - znalazł się blisko sektora zajmowanego przez fanów Lecha. Potem zdjął spodnie i... wypiął gołe pośladki w kierunku kibiców z Poznania!

- Służby porządkowe zaskakująco długo nie mogły poradzić sobie z delikwentem, który przy aplauzie rozbawionej publiczności został dosłownie zniesiony za ręce i nogi - napisał w relacji z meczu nasz kolega redakcyjny Michał Chaszczyn.

Film z tej sytuacji udostępniła na Twitterze jedna z obserwatorek spotkania we Wrocławiu. Na nagraniu widzimy, że służby porządkowe zareagowały z dużym opóźnieniem.

Jesteś zbulwersowany/zbulwersowana incydentem w meczu Śląsk - Lech?