The Championship: 90 minut Pawła Olkowskiego i wygrana Boltonu Wanderers

Paweł Olkowski i jego koledzy z Boltonu Wanderers notują bardzo solidny start sezonu w The Championship. W meczu z Birmingham City Kłusaki zwyciężyły 1:0.

Szymon Mierzyński
Paweł Olkowski Getty Images / Alex Grimm/Bongarts / Na zdjęciu: Paweł Olkowski
Gospodarze zdobyli pełną pulę dzięki bramce Willa Buckleya w 73. minucie. Teraz gromadzą 10 pkt. i zajmują 3. miejsce w tabeli, ustępując Leeds United oraz Middlesbrough tylko gorszą różnicą bramek.

W środę Paweł Olkowski spędził na boisku 90 minut i zakończył zawody z żółtą kartką, którą otrzymał w samej końcówce.

To był dla Polaka czwarty występ w pełnym wymiarze w aktualnym sezonie. Były zawodnik 1.FC Koeln ma na razie pewne miejsce w składzie drużyny Phila Parkinsona.

W następnej kolejce Bolton Wanderers zagra u siebie z Sheffield United. To spotkanie zaplanowano na sobotę na godz. 16.00.

Bolton Wanderers - Birmingham City 1:0 (0:0)
1:0 - Will Buckley 73'

Czy Bolton Wanderers awansuje do Premier League?