LM: Mane solidnie zamotał Neymarem. Brazylijczyk zniszczony w obronie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Laurence Griffiths / Na zdjęciu: Sadio Mane
Getty Images / Laurence Griffiths / Na zdjęciu: Sadio Mane

Z szalonego meczu Liverpool - Paris Saint-Germain (3:2) można zapamiętać wiele ciekawych momentów. Jeden z nich miał miejsce w 25. minucie, gdy Neymar został ośmieszony przez Sadio Mane.

Wszystko wydarzyło się na prawym skrzydle boiska. Sadio Mane zaprezentował wówczas niesamowite umiejętności kontroli nad piłką, jednocześnie obnażając obronne braki Neymara. Efekt? Brazylijczyk został "zniszczony" po zwodzie piłkarza Liverpoolu. Gwiazdor Paris Saint-Germain kompletnie się zamotał.

- Szokujące - tak szarżę Mane opisali przedstawiciele Ligi Mistrzów na Twitterze. Nic dziwnego, że zagranie Senegalczyka zostało uznane za "skill of the day".

Po szalonym meczu na Anfield, Liverpool pokonał PSG 3:2. Szalonym, bo gospodarze prowadzili już 2:0, ale następnie stracili dwa gole. Bohaterem miejscowych został Roberto Firmino, który strzelił bramkę w drugiej minucie doliczonego czasu gry.