"Wracamy do gry". Robert Lewandowski skomentował wygraną Bayernu

Bayern Monachium w końcu poczuł smak zwycięstwa. W sobotnim meczu Bundesligi mistrzowie Niemiec ograli VfL Wolfsburg (3:1), a bohaterem Bawarczyków został Robert Lewandowski. Polak po triumfie zabrał głos w mediach społecznościowych.
Dawid Borek
Dawid Borek
Getty Images / Sebastian Widmann/Bongarts / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Po dwóch remisach (1:1 z FC Augsburg, 1:1 z Ajaksem Amsterdam) i dwóch porażkach (0:2 z Herthą Berlin, 0:3 z Borussią M'gladbach), Bayern Monachium w końcu wrócił na zwycięskie tory. Drużyna Niko Kovac po czterech spotkaniach bez zwycięstwa w sobotę pokonała na wyjeździe VfL Wolfsburg 3:1.

Bohaterem mistrzów Niemiec został Robert Lewandowski, który do dwóch strzelonych bramek (w 30. i 48. minucie) dołożył jeszcze asystę przy trafieniu Jamesa Rodrigueza w 72. minucie. To był świetny mecz w wykonaniu kapitana reprezentacji Polski.

- Wracamy do gry - napisał Robert Lewandowski pod najnowszym zdjęciem na Instagramie, który w sobotę zdobył kolejno czwartą i piątą bramkę w tym sezonie Bundesligi.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Back on track @fcbayern

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Dodajmy, że na dobre tory wrócił nie tylko Bayern, ale i sam Lewandowski. Reprezentant Polski na gola czekał od 22 września, a więc blisko miesiąc.

W sezonie 2018/2019 mecze Bundesligi można obejrzeć na żywo w Internecie na kanałach Eleven Sports dostępnych na platformie WP Pilot!