Liga Europy: Spartak Trnava - Dinamo Zagrzeb na żywo. Transmisje TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Adam Starszynski  / Na zdjęciu: piłkarze Spartaka Trnava
Getty Images / Adam Starszynski / Na zdjęciu: piłkarze Spartaka Trnava
zdjęcie autora artykułu

Mecz Spartak Trnava - Dinamo Zagrzeb na żywo pokaże telewizja Polsat Sport Premium 6. Transmisje z Ligi Europy można oglądać również w internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

Liga Europy LIVE: Spartak Trnava - Dinamo Zagrzeb na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

Spotkanie 3. kolejki Ligi Europy Spartak Trnava - Dinamo Zagrzeb odbędzie się w czwartek 25 października 2018 roku o godzinie 18:55. Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport Premium 6. Komentatorem będzie Mariusz Hawryszczuk.

Mecz Spartak Trnava - Dinamo Zagrzeb można oglądać także na żywo w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie Ipla TV. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu. Można z niej korzystać również na urządzeniach mobilnych.

Zespół Spartaka Trnava w meczu z Dinamem Zagrzeb będzie chciał sprawić kolejną niespodziankę. Po nsensacyjnym zwycięstwie z Anderlechtem, zespół z Trnawy zajmuje drugie miejsce w tabeli i z pewnością będzie chciał się włączyć do walki o awans do kolejnej fazy.  Początek meczu Spartak Trnava - Dinamo Zagrzeb: 18:55. Transmisja TV: Polsat Sport Premium 6. Stream online: Ipla TV.

ZOBACZ WIDEO Reprezentanci Polski oszukali przeznaczenie. Mogli zginąć w katastrofie

Źródło artykułu: