Ligue 1: remis Amiens SC, krótki występ Rafała Kurzawy

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix /  Pawel Andrachiewicz / PressFocus / Na zdjęciu: Rafał Kurzawa
Newspix / Pawel Andrachiewicz / PressFocus / Na zdjęciu: Rafał Kurzawa

We wtorek rozegrano dwa zaległe spotkania Ligue 1. Amiens SC Rafała Kurzawy wywalczyło bezbramkowy remis, a Polak zaliczył krótki występ.

Drużyna Christophe'a Pelissiera podzieliła się punktami na własnym stadionie z Angers SCO. Były zawodnik Górnika Zabrze rozpoczął zawody na ławce i wszedł na boisko w 77. minucie, zastępując Juana Ferneya Otero. Ani jemu jednak, ani żadnemu z kolegów nie udało się zdobyć gola.

Remis na Stade de la Licorne oznacza, że Amiens ma teraz dwa punkty przewagi nad strefą zagrożoną spadkiem.

Rafał Kurzawa zaliczył we wtorek 9. występ w obecnym sezonie Ligue 1 (w sumie spędził na boisku 223 minuty) i do tej pory strzelił jedną bramkę.

W drugim zaległym spotkaniu FC Nantes pokonało u siebie Montpellier HSC 2:0.

ZALEGŁE MECZE 18. KOLEJKI LIGUE 1:

Amiens SC - Angers SCO 0:0

FC Nantes - Montpellier HSC 2:0 (0:0) 1:0 - Abdul Majeed Waris 62' 2:0 - Nicolas Pallois 81'

Czy Rafał Kurzawa powinien grać w reprezentacji Polski?