"To jest skandaloza!". Kamil Grosicki wściekły po remisie Hull City

Hull City prowadziło 2:0, a dwie asysty zaliczył Kamil Grosicki. "Tygrysy" ostatecznie zdobyły tylko jeden punkt. Polak przyznał, że był wściekły na kolegów.

Robert Czykiel
Kamil Grosicki w barwach Hull City Reuters / Scott Heppell / Na zdjęciu: Kamil Grosicki w barwach Hull City
Hull City było na najlepszej drodze, by po dwóch porażkach w końcu zdobyć komplet punktów. Bohaterami pierwszej połowy meczu z Queens Park Rangers był duet Kamil Grosicki - Jarrod Bowen. Pierwszy dwukrotnie asystował, drugi oba podania zamienił na gole.

Jarrod Bowen odmówił transferu do Cardiff City. Nie chciał zastąpić Emiliano Salę >>

W drugiej połowie "Tygrysy" oddały głos rywalom. QPR strzeliło dwa gole i z trudnego terenu wywiozło jeden punkt. "Grosik" na Twitterze przyznał, że był wściekły po spotkaniu.

Kamil Grosicki piłkarzem miesiąca >>

Hull City znacznie skomplikowało swoją sytuację w walce Premier League. Klub Grosickiego zajmuje dwunaste miejsce i do pozycji dającej udział w barażach traci sześć punktów.

Czy Hull City zagra w barażach o Premier League?