"Historia ze szczęśliwym zakończeniem". Lewandowski skomentował wygraną w Pucharze Niemiec

Robert Lewandowski został bohaterem Bayernu Monachium w meczu Pucharu Niemiec z II-ligowym 1. FC Heidenheim (5:4). Polak wszedł na boisko po przerwie i poprowadził Bawarczyków do zwycięstwa.

Piotr Bobakowski
Robert Lewandowski Newspix / PIXATHLON/NEWSPIX.PL / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Bayern Monachium był blisko kompromitacji w pojedynku z 1. FC Heidenheim w ćwierćfinale Pucharu Niemiec - więcej TUTAJ. Szósty zespół 2. Bundesligi prowadził po pierwszej połowie (2:1) i na Allianz Arenie pachniało sensacją.

Od początku drugiej połowy na boisku pojawili się jednak Kingsley Coman i Robert Lewandowski, który był oszczędzany przez trenera Niko Kovaca z powodu osłabienia wywołanego chorobą (szczegółów nie podano). Wejście francusko-polskiego duetu odmieniło grę gospodarzy, którzy po pełnym dramaturgii meczu wygrali (5:4) i awansowali do półfinału Pucharu Niemiec.

Kapitan reprezentacji Polski strzelił w tym spotkaniu dwie bramki (na 3:2 oraz 5:4) i asystował przy golu Thomasa Muellera (na 2:2). - Historia ze szczęśliwym zakończeniem - napisał Lewandowski na Instagramie, gdzie zamieścił zdjęcie ze środowego meczu.

Oglądaj rozgrywki Pucharu Niemiec DFB-Pokal na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Bayern Monachium zdobędzie Puchar Niemiec w sezonie 2018/19?