WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Szczegółowy terminarz rundy finałowej Lotto Ekstraklasy

Tuż po zakończeniu fazy zasadniczej poznaliśmy szczegółowy terminarz rundy finałowej Lotto Ekstraklasy. Rozpocznie się ona 20 kwietnia i potrwa do 19 maja.
Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Newspix / GRZEGORZ RADTKE / 058sport.pl / Na zdjęciu: Jarosław Kubicki i Łukasz Poręba

31. KOLEJKA:

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice / sob. 20.04.2019 godz. 15.30

KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin / sob. 20.04.2019 godz. 18.00

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań / sob. 20.04.2019 godz. 18.00

Legia Warszawa - Cracovia / sob. 20.04.2019 godz. 20.30

Wisła Kraków - Wisła Płock / pon. 22.04.2019 godz. 15.30

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec / pon. 22.04.2019 godz. 15.30

Korona Kielce - Śląsk Wrocław / pon. 22.04.2019 godz. 18.00

Górnik Zabrze - Arka Gdynia / pon. 22.04.2019 godz. 18.00

32. KOLEJKA:

Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin / wt. 23.04.2019 godz. 18.00

Cracovia - Jagiellonia Białystok / wt. 23.04.2019 godz. 20.30

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk / śr. 24.04.2019 godz. 18.00

Lech Poznań - Legia Warszawa / śr. 24.04.2019 godz. 20.30

Wisła Płock - Korona Kielce / czw. 25.04.2019 godz. 18.00

Arka Gdynia - Miedź Legnica / czw. 25.04.2019 godz. 18.00

Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków / czw. 25.04.2019 godz. 20.30

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze / czw. 25.04.2019 godz. 20.30

33. KOLEJKA:

KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok / pt. 26.04.2019 godz. 18.00

Piast Gliwice - Cracovia / pt. 26.04.2019 godz. 20.30

Pogoń Szczecin - Lech Poznań / sob. 27.04.2019 godz. 18.00

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa / sob. 27.04.2019 godz. 20.30

Miedź Legnica - Wisła Płock / nd. 28.04.2019 godz. 13.00

Korona Kielce - Arka Gdynia / nd. 28.04.2019 godz. 15.30

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław / nd. 28.04.2019 godz. 18.00

Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec / pon. 29.04.2019 godz. 18.00

34. KOLEJKA:

Wisła Płock - Arka Gdynia / pt. 03.05.2019 godz. 18.00

Górnik Zabrze - Wisła Kraków / pt. 03.05.2019 godz. 20.30

Korona Kielce - Miedź Legnica / sob. 04.05.2019 godz. 15.30

Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin / sob. 04.05.2019 godz. 18.00

Legia Warszawa - Piast Gliwice / sob. 04.05.2019 godz. 20.30

Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław / nd. 05.05.2019 godz. 15.30

Cracovia - Lechia Gdańsk / nd. 05.05.2019 godz. 18.00

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin / pon. 06.05.2019 godz. 18.00

Która drużyna wywalczy mistrzostwo Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×