Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Asysty Lotto Ekstraklasy: Bartłomiej Pawłowski goni Żarko Udovicicia

Bartłomiej Pawłowski (Zagłębie L.) rozpoczął samotny pościg za liderem klasyfikacji asystentów. Zawodnik Miedziowych ma już tylko punkt straty do prowadzącego Żarko Udovicicia (Zagłębie S.).
Michał Piegza
Michał Piegza
Angel Garcia oraz Bartłomiej Pawłowski Newspix / PIOTR KUCZA/FOTOPYK / Na zdjęciu: Angel Garcia oraz Bartłomiej Pawłowski

Asysty: Cvijanović (Arka), Stevanović (Wisła P.), Savicević (Wisła K.), Pawłowski (Zagłębie L.), Konczkowski (Piast), Sanogo (Zagłębie S.), Chrapek, Pich, Gąska (Śląsk), Wdowiak, Helik (Cracovia), Guilherme, Kadlec (Jagiellonia), Kozulj (Pogoń).

Czytaj także: Lotto Ekstraklasa. Lechia szykuje transfery. Na liście ciekawe nazwiska

Klasyfikacja asystentów:

9 - Udovicić (Zagłębie S.).

8 - B. Pawłowski (Zagłębie L.).

7 - Bohar (Zagłębie L.), Furman (Wisła P.), Guilherme (Jagiellonia),Haraslin (Lechia), Jimenez (Górnik), Konczkowski (Piast), Nagy (Legia),  Pich (Śląsk).

6 - Carlitos (Legia), Jagiełło (Zagłębie L.), Kostal (Jagiellonia, Wisła K. - 5), Kozulj (Pogoń), Makuszewski (Lech), Mladenović (Lechia), Wrzesiński (Zagłębie S.), Valencia (Piast).

5 - Badia (Piast), Boguski (Wisła K.), Chrapek (Śląsk), Gytkjaer (Lech), Jankowski (Arka), Janota (Arka), Jevtić (Lech), Novikovas (Jagiellonia), Pietrzak (Wisła K.), Poletanović (Jagiellonia), Pospisil (Jagiellonia), Pućko (Korona), Starzyński (Zagłębie L.), D. Szymański (Wisła P.), S. Szymański (Legia), Varela (Wisła P.), Zarandia (Arka).

4 - Buksa (Pogoń), Cebula (Korona), Cvijanović (Arka), Dimun (Cracovia), Drzazga (Wisła K.), Gwilia (Górnik), Jóźwiak (Lech), Hateley (Śląsk), Kowalczyk (Pogoń), Kucharczyk (Legia), Majewski (Pogoń), Ojamaa (Miedź), Papadopulos (Piast), Sz. Pawłowski (Zagłębie S.), Parzyszek (Piast), Piasecki (Miedź), Savicević (Wisła K.), Sobiech (Lechia), Tuszyński (Zagłębie L.), Wdowiak (Cracovia).

Czytaj także: II liga: Elana Toruń bliżej Fortuna I ligi

3 - Angulo (Górnik), Arak (Lechia), Bartkowski (Pogoń, Wisła K. - 1), Bezjak (Jagiellonia), Broź (Śląsk), Budziński (Cracovia), Deja (Arka), Drygas (Pogoń), Felix (Piast), Gąska (Śląsk), Gol (Cracovia), Hernandez (Cracovia), Hlousek (Legia), Imaz (Wisła K.), Jodłowiec (Piast), Kolew (Arka), Klupś (Lech), Peszko (Wisła K.), Piech (Śląsk), Pikk (Miedź), Romanczuk (Jagiellonia), Sanogo (Zagłębie S.), Siplak (Cracovia),Zapolnik (Górnik).

2 - Arweladze (Korona), Amaral (Lech), Antolić (Legia), Balić (Zagłębie L.), Błaszczykowski (Wisła K.), Brożek (Wisła K.), Cafu (Legia), Camara (Miedź), Delew (Pogoń), Ferraresso (Cracovia), Hamalainen (Legia), Helik (Cracovia), Jagiełło (Piast), Janjić (Korona), Kirkeskov (Piast), Kovacević (Korona), Kubicki (Lechia), Machaj (Jagiellonia), Matras (Górnik), Matynia (Pogoń), Mączyński (Śląsk), Merebaszwili (Wisła P.), Nawotka (Zagłębie S.), T. Nowak (Zagłębie S.), Nunes (Pogoń), Ondrasek (Wisła K.), Petrak (Korona), Ricardinho (Wisła P.), Piszczek (Cracovia), Purzycki (Miedź), Robak (Śląsk), Rymaniak (Korona), Santana (Miedź), Sekulić (Górnik), Smuga (Górnik), Szwoch (Wisła P.), Wieteska (Legia), Wolniewicz (Górnik), Vesović (Legia), Zbozień (Arka), Zieliński (Miedź), Żubrowski (Korona).

1 - Ahmadzadeh (Śląsk), Arsenić (Jagiellonia), Augusto (Śląsk), Augustyn (Lechia), Babiarz (Zagłębie S.), Basha (Wisła K.), Banasiak (Zagłębie S.), Benedyczak (Pogoń), Boguski (Wisła K.), Burliga (Wisła K.), Cabrera (Cracovia), Cecarić (Cracovia), Celeban (Śląsk), Cholewiak (Śląsk), Cotra (Śląsk), A. Czerwiński (Zagłębie L.), Datković (Cracovia), Dąbrowski (Zagłębie L.), Dwali (Pogoń), Fernandez (Miedź), Fila (Lechia), Forbes (Korona), Gajos (Lech), Gryszkiewicz (Górnik), Guarrotxena (Pogoń), Gumny (Lech), Hanca (Cracovia), Heinloth (Zagłębie S.), Helstrup (Arka), Hostikka (Pogoń), Janicki (Lech), Jukić (Korona), Kadlec (Jagiellonia), Kante (Legia), Klimala (Jagiellonia), Kolar (Wisła K.), Kopacz (Zagłębie L.), Kort (Wisła K.), Kosakiewicz (Korona), Kostewycz (Lech), Kowalczyk (Pogoń), Kulenović (Legia), Lipski (Lechia), Łasicki (Wisła P.), Łobodziński (Miedź), Łukowski (Wisła P.), Łukasik (Lechia), Mak (Piast), Mak (Lechia), Malheiro (Zagłębie S.), Marchwiński (Lech), Marquitos (Miedź), Martins (Legia), Malec (Pogoń), Małecki (Wisła K.), Matuszczyk (Zagłębie L.), Matuszek (Górnik), Mederios (Legia), Michalak (Lechia), Milijković (Miedź), Młyński (Arka), Możdżeń (Zagłębie S.), Mraz (Zagłębie S.), Mystakidis (Górnik), Nalepa (Arka), Musonda (Śląsk), Oliveira (Wisła P.), Paixao (Lechia), Palcić (Wisła K.), Peszko (Wisła K.), Philipps (Legia), Podstawski (Pogoń), Rapa (Cracovia), Remy (Legia), Rocha (Legia), Rogne (Lech), Runje (Jagiellonia), Sadlok (Wisła K.), Sielewski (Wisła P.), Sirotov (Zagłębie L.), Slisz (Zagłębie L.), Socha (Arka), Soriano (Korona), Stec (Pogoń), Stevanović (Wisła P.), Stępiński (Wisła P.), Stolarski (Lechia), Suarez (Górnik), Szczepaniak (Miedź), Świderski (Jagiellonia), Tiba (Lech), Tomczyk (Lech), Uryga (Wisła P.), Urynowicz (Górnik), Walukiewicz (Pogoń), Warcholak (Wisła P.), Wasilewski (Wisła K.), Wdowiak (Cracovia), Wiśniewski (Górnik), Ł. Wolsztyński (Górnik), Vejinović (Arka), Vitoria (Lechia), Zawada (Wisła P.), Żurkowski (Górnik).

ZOBACZ WIDEO FC Barcelona zagra w finale Ligi Mistrzów? "Messi przerasta Liverpool i całą Ligę Mistrzów"

Żarko Udovicić w 35. kolejce powiększy swój dorobek?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×