Premier Liga: dynamiczne wyjście w górę i gol. Krychowiak pochwalił się bramką w meczu z Rubinem (wideo)

Grzegorz Krychowiak był jednym z bohaterów pojedynku Lokomotiw Moskwa - Rubin Kazań (4:0). Gol zdobyty przez reprezentanta Polski zrobił wrażenie na kibicach.

Piotr Bobakowski
Grzegorz Krychowiak (z lewej) Getty Images / Epsilon / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak (z lewej)
W piątkowym meczu 28. kolejki Premier Ligi z Rubinem Kazań (4:0) Grzegorz Krychowiak zdobył jedną z bramek dla Lokomotiwu Moskwa. W 73. minucie spotkania "Krycha" znakomicie znalazł się w polu karnym rywali i strzałem głową pokonał bramkarza zespołu z Kazania - więcej TUTAJ.

Po meczu w Moskwie Krychowiak na swoim koncie na Instagramie udostępnił film, na którym można podziwiać jego popis. Na powtórce widać, jak kadrowicz Jerzego Brzęczka "przeskakuje" obrońców i efektownym strzałem podwyższa prowadzenie Lokomotiwu.

Fani ekipy z Moskwy są pod dużym wrażeniem formy Polaka. "Brawo Grzegorz", "Super", "Armata", "Najlepszy" - piszą w komentarzach.

ZOBACZ: Grzegorz Krychowiak wolny czas spędza na nauce. Reprezentant Polski uczy się rosyjskiego >>

Drużyna "Krychy" walczy o wicemistrzostwo Rosji (wcześniej tytuł zapewnił sobie Zenit Sankt-Petersburg). Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek Lokomotiw zajmuje drugie miejsce w tabeli z przewagą pięciu punktów nad FK Krasnodar i siedmiu nad CSKA (zespoły te swoje mecze w ramach 28. kolejki rozegrają w sobotę i niedzielę).