Serie A: co za gol! Zobacz piękne trafienie przewrotką Andrei Belottiego (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / ANDREA DI MARCO / Na zdjęciu: piłkarze Torino FC (Andrea Belotti po prawej)

W meczu 36. kolejki Serie A 2018/2019, zespół Torino FC pokonał US Sassuolo 3:2, a zwycięską bramkę przewrotką zdobył Andrea Belotti. Zobacz fantastyczne trafienie włoskiego napastnika.

W tym artykule dowiesz się o:

Kibice zgromadzeni na turyńskim stadionie obejrzeli ciekawe spotkanie, a gospodarze odnieśli cenną wygraną w kontekście walki o awans do europejskich pucharów.

Belotti źle rozpoczął konfrontację, bo w 17. minucie nie wykorzystał rzutu karnego, fatalnie pudłując (piłka poszybowała wysoko w trybuny).

Jednakże później Włoch został bohaterem swojej drużyny, strzelając dwa gole w II odsłonie potyczki. W szczególności mogła podobać się jego 2. bramka, która została zdobyta w 82. minucie efektowną przewrotką.

Gol Andrei Belottiego przewrotką podczas meczu Torino FC - US Sassuolo:

Serie A, 36. kolejka:

Torino FC - US Sassuolo 3:2 (0:1) 0:1 - Mehdi Bourabia 27' 1:1 - Andrea Belotti 56' 1:2 - Pol Lirola 71' 2:2 - Simone Zaza 81' 3:2 - Andrea Belotti 82'

20 Chievo Werona 38 2 14 22 25:75 20

Czytaj też: -> Media: Robert Lewandowski może mieć znanego partnera w ataku. Paulo Dybala głównym celem Bayernu Monachium -> Serie A. "Stracił magiczny dotyk". Włoskie media o występie Krzysztofa Piątka

Czy Torino FC awansuje do europejskich pucharów?