Mistrzostwa świata kobiet 2019. Wzruszające sceny po meczu Anglia - Szwecja. Partner Julii Roddac popłakał się z radości

Instagram / Na zdjęciu: Julia Roddar z partnerem Jacobem Brciciem

Jacob Brcić przez cały turniej wspierał swoją ukochaną, która uczestniczyła w mistrzostwach świata kobiet. Po zdobyciu brązowego medalu przez Szwecję płakał razem z Julią Roddar.

W meczu o 3. miejsce mistrzostw świata kobiet zmierzyły się reprezentacje Anglii i Szwecji. Szwedki po 22 minutach prowadziły 2:0 po bramkach Kosovare Asslani i Sofii Jakobsson. Rywalki w pierwszej połowie odpowiedziały jednym golem Franceski Kirby, ale kibice nie zobaczyli już więcej bramek.

Mistrzostwa Świata kobiet. Finał: Megan Rapinoe. Na wojnie z Donaldem Trumpem >>

Szwedki mogły zatem świętować zdobycie brązowego medalu. Głośno jest o Julii Roddar, którą na trybunach wspierał partner. Po meczu poszła do niego i Jacob Brcić popłakał się ze szczęścia.

MŚ kobiet 2019. Krytykowane za przesadną radość. Zamieszanie po zwycięstwie USA 13:0 >>

Co ciekawe, ukochany reprezentantki Szwecji wspierał swoją partnerkę od początku turnieju we Francji. Roddar wszystkie mecze przesiedziała na ławce rezerwowych, ale to i tak nie powstrzymało wielkiego wzruszenia po sukcesie.