San Lorenzo - Godoy. Wielkie emocje w lidze argentyńskiej. Zobacz skrót meczu (wideo)

Wielkie emocje w pierwszej kolejce ligi argentyńskiej. San Lorenzo wygrało z Godoy 3:2. Sporo kontrowersji wzbudziła sytuacja z 90. minuty, po której gospodarze strzelili decydującą bramkę. Czy sędzia popełnił błąd?

Karol Wasiek
mecz San Lorenzo - Godoy Materiały prasowe / Na zdjęciu: mecz San Lorenzo - Godoy
To było znakomite spotkanie na otwarcie nowego sezonu w lidze argentyńskiej. San Lorenzo wygrało z Godoy 3:2. Gospodarze wynik meczu otworzyli już w piątej minucie. Bramkę strzelił Cristian Barrios.

Dobry rezultat dla miejscowych utrzymywał się do początku drugiej połowy. Wtedy to w ciągu czterech minut goście zdobyli dwie bramki i wyszli na prowadzenie.

Niekorzystny wynik nie wpłynął na piłkarzy San Lorenzo, którzy ruszyli do odrabiania strat. W 73. minucie do wyrównania doprowadził Gino Peruzzi.

Sporo kontrowersji wzbudziła sytuacja z 90. minuty. Arbiter podyktował rzut karny, po którym gospodarze strzelili decydującą bramkę.