Superpuchar Ukrainy. Zobacz, jak Tomasz Kędziora świętował w szatni zdobycie trofeum

Bez koszulek, za to z medalami i trofeum. Tomasz Kędziora - w towarzystwie dwóch kolegów z Dynama Kijów - pochwalił się pierwszym sukcesem w sezonie.

Michał Fabian
piłkarze Dynama Kijów, Benjamin Verbić, Tomasz Kędziora i Josip Pivarić, świętujący zdobycie Superpucharu Ukrainy Instagram / Josip Pivarić / Na zdjęciu: piłkarze Dynama Kijów, Benjamin Verbić, Tomasz Kędziora i Josip Pivarić, świętujący zdobycie Superpucharu Ukrainy
Dzięki znakomitemu finiszowi Dynamo Kijów zdobyło w niedzielę Superpuchar Ukrainy, pokonując Szachtara Donieck 2:1. Zespół Tomasza Kędziory przegrywał po I połowie 0:1, ale Mykyta Burda i Denys Harmasz odwrócili losy spotkania, trafiając w 80. i 83. minucie.

Wynik spotkania w Odessie już się nie zmienił. Kędziora, który rozegrał cały mecz, mógł więc rozpocząć świętowanie. Polak zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widzimy go razem z Chorwatem Josipem Pivariciem oraz Słoweńcem Benjaminem Verbiciem.

"Superpuchar jest nasz" - podpisał zdjęcie reprezentant Polski.

Inną fotografię - w tym samym składzie osobowym - opublikował na Instagramie Pivarić (który jako jedyny ze wspomnianej trójki zobaczył mecz z ławki rezerwowych).

Wyświetl ten post na Instagramie.

Суперкубок наш!!!

Post udostępniony przez Josip Pivarić (@josip_pivaric19)

Tomasz Kędziora powtórzył sukces z poprzedniego roku. Dynamo w meczu o Superpuchar Ukrainy wygrało wówczas z Szachtarem 1:0.