Audi Cup: Real Madryt - Fenerbahce Stambuł. Raz, dwa, trzy! Zobacz hat-tricka Karima Benzemy (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Dugout / Na zdjęciu: bramka Karima Benzemy
Materiały prasowe / Dugout / Na zdjęciu: bramka Karima Benzemy

Real Madryt na Audi Cup strzelił aż pięć bramek Fenerbahce Stambuł (5:3), z czego trzy gole zapisał na swoim koncie Karim Benzema. Zobacz, w jakim stylu Francuz zanotował hat-tricka.

W meczu o trzecie miejsce na Audi Cup oglądaliśmy aż osiem celnych uderzeń na bramkę. Pięć w wykonaniu Realu Madryt, natomiast trzy razy do siatki trafiali piłkarze Fenerbahce Stambuł.

Największe show zrobił Karim Benzema, który od 12. do 53. minuty zaaplikował rywalom z Turcji aż trzy gole. 31-latek nie psuł dośrodkowań kolegów, zamieniając dokładne zagrania partnerów z drużyny na bramki.

W pierwszej sytuacji wręcz ośmieszył obrońców Fenerbahce, w drugiej popisał się największym sprytem w polu karnym, uderzając piłkę głową. Także głową zanotował trzecie trafienie, praktycznie nie odrywając się od boiska.

Kilka minut po tym, jak Francuz skompletował hat-tricka, Zinedine Zidane zdjął go z boiska. Później Real zdobył jeszcze dwie bramki. Na listę strzelców wpisali się Nacho i Mariano Diaz.

7 sierpnia Real Madryt zagra mecz kontrolny z Red Bull Salzburg, z kolei cztery dni później zmierzy się w spotkaniu towarzyskim z AS Roma. Rozgrywki ligowe Królewscy zainaugurują 17 sierpnia, wyjazdowym pojedynkiem z Celta Vigo.

Zobacz także: Gareth Bale nie oglądał meczu Realu Madryt. Wolał grać w golfa Transfery. Gareth Bale jak bohater telenoweli. Przyszłość w Realu Madryt pod dużym znakiem zapytania

Czy Real w nowym sezonie zostanie mistrzem La Liga?