Sparing. Robert Lewandowski oblegany przez fanów w Vilshofen. Nietypowa prośba kibica

Robert Lewandowski rozegrał tylko 21 minut w meczu Bayernu Monachium z Vilshofen Rot Weiss (13:1), ale fani długo nie chcieli się rozstać z polskim napastnikiem.

Piotr Bobakowski
Robert Lewandowski rozdający autografy kibicom Bayernu Monachium Getty Images / Jamie Squire/International Champions Cup / / Robert Lewandowski rozdający autografy kibicom Bayernu Monachium
W niedzielę piłkarze Bayernu Monachium rozegrali sparing w ramach corocznej akcji Traumspiel 2019 (mecz marzeń). Przeciwnikiem mistrzów Niemiec był drużyna złożona z członków fanklubu Bayernu "Vilshofen Rot Weis". Spotkanie zakończyło się wygraną zespołu Niko Kovaca (wynik 13:1) - więcej TUTAJ.

Robert Lewandowski na Klaus-Augenthaler-Stadion w Vilshofen rozegrał tylko 21 minut (zastąpił go Karatas). Po zejściu z boiska reprezentant Polski bardzo długo był "przetrzymywany" przez kibiców.

"Lewy" chętnie rozdawał autografy i pozował do pamiątkowych zdjęć z fanami. Jeden z sympatyków futbolu poprosił go, żeby podpisał się na... tyłku dziecka ubranego w barwach Bayernu.

ZOBACZ: Bundesliga. Schalke - Bayern. Robert Lewandowski walczy o piątą armatkę. Polak liderem klasyfikacji strzelców >>

"Najdziwniejsze miejsce, o jakie Robert Lewandowski został poproszony, żeby się na nim podpisał?" - komentuje profil Bayernu na Twitterze, gdzie zamieszczono wideo z tej niecodziennej sytuacji.