Premier League. Zobacz gola nr 400 Sergio Aguero

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Dugout / Na zdjęciu: gol Sergio Aguero
Materiały prasowe / Dugout / Na zdjęciu: gol Sergio Aguero

Sergio Aguero osiągnął wyborną granicę 400 goli w karierze. W weekend Argentyńczyk otworzył wynik meczu 3. kolejki Premier League Bournemouth - Manchester City (1:3). Większość bramek zdobył właśnie dla The Citizens.

W tym artykule dowiesz się o:

W 15. minucie Sergio Aguero otworzył wynik meczu AFC Bournemouth - Manchester City. Piłka trafiła do niego dość przypadkowo, ponieważ Kevin De Bruyne oddawał strzał, ale uderzył nieczysto i wyszła z tego asysta. Film z tej bramki można zobaczyć poniżej.

Dla Aguero to historyczne trafienie, ponieważ nr 400 w karierze (wliczając także reprezentację). Najwięcej z nich zaliczył w barwach Man City, bo aż 235 w 341 meczach. 100 dołożył, gdy reprezentował Atletico Madryt.

31-latek z Bournemouth jeszcze raz pokonał bramkarza. W tym sezonie jest w wybornej formie. Zdobywał gole we wszystkich trzech kolejkach (wcześniej po bramce z West Ham United i Tottenhamem Hotspur).

Manchester City w sobotę podejmie Brighton, a później będzie dwa tygodnie przerwy na rozgrywki reprezentacji.