Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Dawid Janczyk nie jest już piłkarzem FC Blaubeuren

Ledwie dwa miesiące trwała przygoda Dawida Janczyka z FC Blaubeuren. Tomasz Porębski, piłkarz tej drużyny, poinformował, że kontrakt został rozwiązany.
Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Dawid Janczyk Newspix / MICHAL CHWIEDUK / FOKUSMEDIA.COM.PL / Na zdjęciu: Dawid Janczyk

"Niestety, nie udało się. Koniec przygody Dawida Janczyka z FC Blaubeuren. Dwa miesiące, kilka meczów w pierwszej i drugiej drużynie. Wczoraj kontrakt został rozwiązany" - napisał na Twitterze Tomasz Porębski, piłkarz FC Blaubeuren.

Wcześniej Dawid Janczyk grał w Odrze Wodzisław, ale w kwietniu został wyrzucony z drużyny. Powody były te co zawsze: alkohol. O 31-latku (23 września będzie miał 32. urodziny) głośno zrobiło się na początku lipca. W internecie pojawiło się zdjęcie pijanego Janczyka w Warszawie.

Sam zawodnik nie zaprzeczył, że był nietrzeźwy. W rozmowie z Piotrem Dobrowolskim z "Super Expressu" mówił": - Nie będę zaprzeczał. Rzeczywiście tak było. Moja sytuacja rodzinna wygląda tak, że ostatnio mam bardzo duże problemy z utrzymywaniem kontaktu z żoną i z dziećmi. Przyjechałem do Warszawy, bo musiałem się stawić na policję, żeby zgłosić zmianę miejsca pobytu. Mieszkam u rodziców, bo do siebie do domu, tu w Warszawie nie mogę, niestety, wejść.

Janczyk dostał kolejną już szansę w swojej karierze. Tym razem tafił do FC Blaubeuren (dziewiąty poziom rozgrywkowy w Niemczech) i już w debiucie strzelił gola. 

Nie wiadomo natomiast, co było powodem rozwiązania kontraktu w Niemczech.

Zobacz takżeDawid Janczyk znowu pod ścianą

Zobacz takżeDawid Janczyk o szokujących zdjęciach: Nie będę zaprzeczał

ZOBACZ WIDEO: "Druga połowa". Polacy świetni w klubach, słabi w reprezentacji. Jak to wytłumaczyć? "Straciliśmy pomysł na grę"

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (4):
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×