PKO Ekstraklasa. Piast - Legia. Artur Jędrzejczyk: Będąc w Legii, nie możemy k**** tak przegrywać!

Legia Warszawa znów zawiodła oczekiwania swoich kibiców. Wicemistrzowie Polski przegrali w Gliwicach z Piastem 0:2. Po meczu w ostrych słowach wypowiedział się Artur Jędrzejczyk.

Łukasz Witczyk
Gerard Badia (z lewej) i Artur Jędrzejczyk (z prawej) PAP / Andrzej Grygiel / Na zdjęciu: Gerard Badia (z lewej) i Artur Jędrzejczyk (z prawej)
W starciu mistrza Polski z wicemistrzem było sporo emocji. Stroną przeważającą był Piast Gliwice, który zadał dwa ciosy. Najpierw w 57. minucie gola dla gospodarzy zdobył Piotr Parzyszek, a kilka chwil później drugie trafienie dla gliwiczan strzelił Jorge Felix. Legia Warszawa po tych ciosach już nie potrafiła się podnieść.

Legia w końcówce miała szansę zmniejszyć rozmiary przegranej, ale brakowało im skuteczności. Po spotkaniu piłkarze wicemistrzów Polski nie ukrywali wściekłości. W ostrych słowach na przegraną zareagował Artur Jędrzejczyk.

- Mogę tylko powiedzieć tyle, że będąc w Legii nie możemy k**** przegrywać takich meczów i tak grać. Musimy więcej od siebie dawać. Na jedenaście kolejek nie możemy mieć czwartej porażki - powiedział w rozmowie z TVP piłkarz Legii Warszawa.

Legia Warszawa po jedenastu kolejkach zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Wicemistrzowie Polski mają na swoim koncie 17 punktów i do liderującej Pogoni Szczecin tracą cztery "oczka".

Poniżej filmik z wywiadu z TVP. Uwaga, pada w nim niecenzuralne słowo.