Eliminacje Euro U-21. Rosja - Polska. Świetne podanie i perfekcyjne wykończenie. Zobacz bramkę Patryka Klimali (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Na zdjęciu: Mateusz Bogusz podaje do Patryka Klimali
Twitter / / Na zdjęciu: Mateusz Bogusz podaje do Patryka Klimali

Patryk Klimala tuż przed przerwą dał prowadzenie naszej kadrze U-21 w meczu z Rosją. Świetną asystą popisał się Mateusz Bogusz.

Niewiele brakowało, a reprezentacja Polski U-21 wywiozłaby komplet punktów z Rosji w eliminacjach mistrzostw Europy. Biało-Czerwoni długo prowadzili 2:1, ale w doliczonym czasie gry rywale doprowadzili do remisu i mecz zakończył się podziałem punktów.

El. Euro U21: Pechowy remis młodzieżówki >> Ozdobą meczu była druga bramka Polaków. Zaczęło się od Mateusza Bogusza, który na własnej połowie odebrał piłkę rywalowi. Pomocnik Leeds United chwilę później popisał się znakomitym prostopadłym podaniem do Patryka Klimali. Napastnik naszej kadry strzelił gola na 2:1.

Eliminacje Euro 2020. Łotwa - Polska. Jan Tomaszewski: Brzęczek to szaleniec. Nie wiem, co mu odbiło >> Podopieczni Czesława Michniewicza po trzech meczach są liderem w swojej grupie. We wtorek (15 października) naszym rywalem będzie Serbia.