Eliminacje Euro 2020. Spryt Frankowskiego i kapitalny gol Milika. Zobacz bramki z meczu Polska - Macedonia Północna

Jerzy Brzęczek miał nosa do zmian w el. meczu do mistrzostw Europy. Gole z Macedonią Północną zdobywali wprowadzeni na boisko Przemysław Frankowski i Arkadiusz Milik. Szczególnej urody była bramka napastnika Napoli. Zobacz!

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Arkadiusz Milik zdobywa bramkę na 2:0 w meczu Polska - Macedonia Północna w eliminacjach Euro 2020 Twitter / TVP Sport / Arkadiusz Milik zdobywa bramkę na 2:0 w meczu Polska - Macedonia Północna w eliminacjach Euro 2020
Do 74. minuty reprezentacja Polski bezbramkowo remisowała z Macedonią Północną w meczu el. Euro 2020. Na nieco ponad kwadrans przed końcem meczu pierwszego gola w kadrze zdobył jednak Przemysław Frankowski, który na placu gry pojawił się kilkadziesiąt sekund wcześniej.

Z głębi pola świetnym zagraniem popisał się Grzegorz Krychowiak, w polu karnym piłkę przyjął Robert Lewandowski, a zza jego pleców wyskoczył pomocnik Chicago Fire, który strzelił obok bezradnego golkipera.

Kilka minut później było już 2:0. Lewandowski był faulowany, ale zdołał odegrać piłkę do Arkadiusza Milika, który kapitalnie przymierzył z dystansu i podwyższył rezultat. Dla napastnika Napoli to pierwszy gol w oficjalny meczu od kwietnia tego roku.

Obie bramki w meczu Polska - Macedonia Północna:

Wygrana z Macedonią Północną zapewniła reprezentacji Polski awans do Euro 2020. W eliminacjach mistrzostw Europy nasza kadra rozegra jeszcze dwa spotkania - na wyjeździe z Izraelem i u siebie ze Słowenią.

ZOBACZ WIDEO: Eliminacje Euro 2020: Polska - Macedonia Północna. Fatalna nawierzchnia na Stadionie Narodowym. Glik unikał odpowiedzi. "Już raz pan od murawy mnie zrugał"
Czy Arkadiusz Milik powinien grać w podstawowej jedenastce reprezentacji Polski?