Serie A. Napoli - Hellas Werona. Zobacz bramki Arkadiusza Milika

W sobotnim meczu Serie A z Hellasem Werona (wynik 2:0) Arkadiusz Milik strzelił swojego pierwszego gola w tym sezonie ligowym. "Arkadiuszo!" - znowu słychać było na stadionie Napoli. Po przerwie polski napastnik drugi raz trafił do siatki.

Piotr Bobakowski
Na zdjęciu od prawej: Arkadiusz Milik PAP/EPA / CIRO FUSCO / Na zdjęciu od prawej: Arkadiusz Milik
W 8. kolejce włoskiej Serie A SSC Napoli w sobotę podejmowało u siebie Hellas Werona (wynik 2:0, relacja TUTAJ). W 37. minucie meczu na Stadio San Paolo przełamał się Arkadiusz Milik, który otworzył wynik tego spotkania.

Polski napastnik Napoli wystartował do piłki po dośrodkowaniu Fabiana Ruiza z lewego skrzydła, wyprzedził obrońców Hellasu i z bliska lewą nogą trafił do siatki. To pierwsza bramka Milika w tym sezonie Serie A, a także pierwsze trafienie ligowe reprezentanta Polski od kwietnia, kiedy to zdobył gola w meczu z Chievo Werona (wynik 3:1).

ZOBACZ: Serie A: Napoli - Hellas Werona. Arkadiusz Milik wraca rządzić w Neapolu. "Musi odzyskać zaufanie w klubie" >>

"PRZEŁAMANIE MILIKA! To jego pierwszy gol w tym sezonie Serie A TIM! Brawo, Arek Milik! Posłuchajcie znów "ARKADIUSZO!" - czytamy na koncie na Twitterze telewizji Eleven Sports, gdzie zamieszczono wideo z golem Milika.

Po przerwie - w 67. min - Milik strzelił drugiego gola, podwyższając prowadzenie Napoli (2:0). Tym razem 25-latek zmylił Marco Silvestrego po dośrodkowaniu Lorenzo Insigne.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)