Premier Liga. Sebastian Szymański dał zwycięstwo. Zobacz bramkę gracza Dinama (wideo)

Bramka Sebastiana Szymańskiego przesądziła o zwycięstwie Dinama Moskwa w wyjazdowym spotkaniu 16. kolejki rosyjskiej Premier Ligi nad Rubinem Kazań (0:1). Zobacz, jak Polak strzelił gola.

Mateusz Kozanecki
Gol Sebastiana Szymańskiego Instagram / Premier Liga / Gol Sebastiana Szymańskiego
W 23. minucie meczu Konstantin Rausch zagrał prostopadłe podanie do Sebastiana Szymańskiego. Polak minął bramkarza przeciwników, a następnie skierował piłkę do siatki, otwierając wynik spotkania.

Jak się później okazało, była to jedyna bramka, która padła w sobotnim meczu. Sędzia pokazał za to dwie czerwone kartki - otrzymali je Aleksandr Zujew (Rubin Kazań) i Iwan Ordec (Dinamo Moskwa).

Sebastian Szymański spędził na boisku 90 minut, a przez portal SofaScore oceniony został na 7,4 (w skali 1-10). Zobacz, jak polski pomocnik strzelił bramkę Rubinowi Kazań.

Dzięki wygranej Dinamo Moskwa awansowało na 11. miejsce w tabeli Premier Ligi. Rubin Kazań zajmuje 12. pozycję. Drużyna Sebastiana Szymańskiego kolejny mecz rozegra 23 listopada przeciwko FK Rostów.

Czy Sebastian Szymański powinien regularnie grać w reprezentacji Polski?