Bundesliga. Bayern Monachium - Borussia Dortmund. Co za przyjęcie Roberta Lewandowskiego (wideo)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Twitter / / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Najwięcej mówi się o kolejnych dwóch golach Roberta Lewandowskiego. Polak jednak popisał się także innym zagraniem, którym zachwycił kibiców.

[tag=681]

Bayern Monachium[/tag] znowu na własnym stadionie upokorzył Borussię Dortmund, wygrywając 4:0. Nikt nie ma wątpliwości, kto był największą gwiazdą meczu. To Robert Lewandowski, który strzelił dwa gole swojej dawnej drużynie.

Bundesliga. Media: Robert Lewandowski przejdzie zabieg tuż przed przerwą zimową >> Polak oczarował kibiców nie tylko bramkami. W sieci furorę robi jego zachowanie w 27. minucie. Wtedy zagrał do niego Joshua Kimmich. Wydawało się, że za mocno, ale "Lewy" poszedł do końca i kapitalnie opanował piłkę.

Bundesliga. Bayern Monachium - Borussia Dortmund. Joachim Loew w szoku po golach Lewandowskiego >> Lewandowski już dawno udowodnił, że zrobił ogromny postęp pod względem wyszkolenia technicznego. Tym zagraniem tylko to potwierdził.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Lewandowski jest najlepszym napastnikiem na świecie?