Premier League. West Ham - Tottenham. Zwycięski debiut Jose Mourinho

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / WILL OLIVER / Na zdjęciu: Jose Mourinho
PAP/EPA / WILL OLIVER / Na zdjęciu: Jose Mourinho

Od wyjazdowego zwycięstwa 3:2 nad West Hamem pracę w Tottenhamie rozpoczął Jose Mourinho. Koguty prowadziły już na boisku rywala 3:0.

Piłkarze Tottenhamu Hotspur w końcu wygrali w Premier League. W debiucie Jose Mourinho na trenerskiej ławce Koguty 3:2 pokonały na boisku rywala West Ham.

Goście do przerwy prowadzili dwoma golami. Do siatki trafiali Heung-Min Son oraz Lucas Moura. Przy obu trafieniach więcej powinien zrobić bramkarz miejscowych Roberto.

Po zmianie stron Tottenham podwyższył prowadzenie. Bramkę zdobył Harry Kane. Nie mając nic do stracenia gospodarze zaatakowali. W 74. minucie zdobyli gola po precyzyjnym strzale Michail Antonio. Wynik gry ustalił w doliczonym czasie Angelo Ogbonna.

West Ham United - Tottenham Hotspur 2:3 (0:2) 0:1 - Son Heung-Min 36' 0:2 - Lucas Moura 43' 0:3 - Harry Kane 49' 1:3 - Michail Antonio 73' 2:3 - Angelo Ogbonna 90+6'