The Championship: 90 minut Bartosza Białkowskiego, remis Millwall FC

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Action Foto Sport/NurPhoto / Na zdjęciu: Bartosz Białkowski
Getty Images / Action Foto Sport/NurPhoto / Na zdjęciu: Bartosz Białkowski

Wielkie emocje z udziałem drużyny Bartosza Białkowskiego. Millwall FC polskiego bramkarza z trudem zremisowało na własnym stadionie z Nottingham Forest 2:2.

Gospodarze długo prowadzili po bramce Shauna Williamsa. Taki rezultat utrzymywał się aż do 63. minuty, ale później dwukrotnie do siatki trafił Lewis Grabban i ekipa z The Den mogła zostać z niczym. Na szczęście dla niej jednak w doliczonym czasie wyrównał Aiden O'Brien.

Bartosz Białkowski spędził na boisku 90 minut i zaliczył 20. występ w obecnym sezonie The Championship. Dotąd czterokrotnie udało mu się zachować czyste konto.

Po piątkowym remisie Millwall zajmuje 12. miejsce w tabeli z dorobkiem 27 pkt.

->PKO Ekstraklasa: Arka Gdynia opuściła strefę spadkową, Wisła Kraków w dramatycznej sytuacji, zobacz wyniki i tabelę

Millwall FC - Nottingham Forest 1:2 (1:0) 1:0 - Shaun Williams 14' 1:1 - Lewis Grabban 63' 1:2 - Lewis Grabban 88'

Czy Bartosz Białkowski powinien być powoływany do reprezentacji Polski?