Serie A. Mariusz Stępiński przełamał się. Zobacz, jak Polak strzelił decydującą bramkę w meczu z Torino (wideo)

Fantastyczną pogoń w niedzielnym meczu włoskiej Serie A zaliczył Hellas Werona, który w ciągu piętnastu minut doprowadził do remisu ze stanu 0:3. Zobacz, jak Mariusz Stępiński zdobył decydującą bramkę.

Mateusz Kozanecki
Bramka Mariusza Stępińskiego Materiały prasowe / Eleven Sports / Bramka Mariusza Stępińskiego
Spotkanie znacznie lepiej układało się dla zawodników Torino FC, którzy do przerwy prowadzili już 1:0, a następnie powiększyli swoje prowadzenie. Po godzinie gry było 3:0 na korzyść przyjezdnych.

Gospodarze nie dali za wygraną i rozpoczęli odrabianie strat. W 69. minucie sygnał do ataku dał Giampaolo Pazzini, który wykorzystał rzut karny. Siedem minut później na 2:3 strzelił Valerio Verre.

Zawodnicy Hellasu Werona atakowali i starali się doprowadzić do wyrównania. Ta sztuka udała im się w 84. minucie. Davide Faraoni dograł piłkę do Mariusza Stępińskiego, a Polak zamienił to podanie na bramkę.

Zobacz bramkę Mariusza Stępińskiego:

Była to pierwsza bramka, którą Mariusz Stępiński strzelił w barwach Hellasu Werona. Ostatni raz zapisał się na liście strzelców 2 lutego, od tego czasu wystąpił w 25 spotkaniach.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Mariusz Stępiński powinien dostać powołanie do reprezentacji Polski?