Serie A. Zlatan Ibrahimović zmienił Krzysztofa Piątka. Stadion eksplodował

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: Zlatan Ibrahimović
Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: Zlatan Ibrahimović

Zlatan Ibrahimović zastąpił Krzysztofa Piątka w meczu Milanu z Sampdorią Genua (0:0), a stadion eksplodował. Rok temu to Polak był królem, dzisiaj Szwed jest uwielbiany przez fanów Rossonerich.

W 55. minucie Zlatan Ibrahimović pojawił się przy linii bocznej, a sędzia techniczny pokazał numer Krzysztofa Piątka. Stefano Pioli nie zdecydował się na grę dwoma "dziewiątkami", chociaż Milan przeważał.

Gdy "Ibra" wbiegł na murawę, stadion eksplodował. Fani bardzo głośno przywitali Ibrahimovicia, który grał w tym klubie w latach 2010-2012.

Tak San Siro przywitało Ibrahimovicia:

W pierwszej połowie "zęby bolały", gdy oglądało się grę Milanu. Piątek tradycyjnie był odcięty od podań. Gospodarze mocno rozczarowywali i tak naprawdę powinni przegrywać. Goście, w barwach których na boisku pojawili się Bartosz Bereszyński oraz Karol Linetty, nie wykorzystali jednak dobrych okazji.

Ostatecznie na San Siro gole nie padły, a Milan kolejny raz sromotnie zawiódł. W osiemnastu meczach zgromadził 22 pkt i strzelił ledwie 16 goli. Tylko dwie drużyny w całej Serie A mają mniej zdobytych bramek.

Ibrahimović podpisał kontrakt do końca sezonu z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Czy Ibrahimović będzie grał z Piątkiem jednocześnie?