Serie A. Napoli - Inter Mediolan. Arkadiusz Milik z siódmym golem. Dał nadzieję swojej drużynie (wideo)

Napoli przegrywało z Interem Mediolan 0:2, ale Arkadiusz Milik strzelił kontaktowego gola kilka minut przed zmianą stron. Polak po przerwie świąteczno-noworocznej nadal jest w formie.

Robert Czykiel
Arkadiusz Milik Twitter / Na zdjęciu: Arkadiusz Milik
Fani włoskiego futbolu ostrzyli sobie zęby na starcie SSC Napoli z Interem Mediolan, które było największym hitem 18. kolejki Serie A. Już pierwsza połowa dostarczyła wielkich emocji. Podopieczni Antonio Conte byli bezlitośni w kontratakach, a dwa gole strzelił Romelu Lukaku.

Serie A. Juventus Turyn - Cagliari. Sebastian Walukiewicz chwalony za debiut. "Był bezbłędny, ma się czym pochwalić" >>

To obudziło piłkarzy Napoli, którzy pod koniec pierwszej odsłony zaczęli jeszcze mocniej naciskać Inter. W końcu się udało, a bohaterem został Arkadiusz Milik, który wślizgiem wykończył podanie od Jose Callejona.

Serie A. Zlatan Ibrahimović zmienił Krzysztofa Piątka. Stadion eksplodował >>

Warto dodać, że przy tym golu świetnie zachował się Piotr Zieliński. To on efektownie podał do Callejona na prawy bok pola karnego. Dla Milika była to siódma bramka w tym sezonie Serie A.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Milik jest lepszym napastnikiem od Piątka?